top of page

TRASA 2023

TOUR

CZYSTA ENERGIA

FEUER FREI! 

Po raz pierwszy w historii masz możliwość usłyszeć na żywo wybuchowe hity zespołu Rammstein połączone z wielowymiarowym brzmieniem orkiestry symfonicznej na koncercie "Muzyka Zespołu Rammstein Symfonicznie".

ричи.webp

Dlaczego więc warto wybrać się na ten koncert?

Conduct

1

Usłyszeć eksplozywne hity Rammstein na żywo w połączeniu z potężnym brzmieniem orkiestry symfonicznej

Rock Concert

2

Poczuć euforię jedności z pełną salą podobnie myślących ludzi, śpiewających "DU! DU HAST! DU HAST MICH!» 

Concert Crowd

3

Wypełnić się energią i napędem potężnego rocka industrialnego, a jednocześnie stać się częścią wykwintnej sztuki symfonicznej

TU MOŻNA WSZYSTKO

To, co wydarzy się na tym epickim koncercie, będzie tematem Twoich opowieści jeszcze długo po koncercie, ponieważ tego wieczoru wszystko jest dozwolone: muzyka Rammstein i szaleństwo, które rozegra się na scenie, tylko zachęca do krzyku, śpiewu, tańca i naprawdę otwiera energię, która przeniknie całą salę koncertową.

Live Show
ричи2.webp

NIE PRZEGAP

Możesz spotkać niektórych ze swoich starych przyjaciół na tym koncercie, ponieważ muzyka Rammstein zjednoczyła miliony serc na całym świecie. Co więcej, być może poznasz nowych przyjaciół, którzy podobnie jak Ty zobaczą spektakl teatralny z kostiumami, efektami, dekoracjami i piosenkami, które zmieniły historię muzyki rockowej. 

Nie możemy doczekać się tego wyjątkowego wydarzenia, gdzie ponad 90 minut magii muzyki Rammstein sprawi, że zapomnisz o całym świecie i całkowicie oddasz się tej eksplozywnej dawce energii. Uczucia, które przeżyjesz tego wieczoru, pozostaną z Tobą na zawsze - będzie to moment, który zapisze się głęboko w Twojej pamięci.

 

Pamiętaj, że liczba biletów jest ograniczona. Im dłużej zwlekasz, tym więcej najlepszych miejsc się rozchodzi! Kup bilety bez prowizji i opłaty serwisowej bezpośrednio tutaj, na stronie organizatora Royal Tributes.

POSETR-EMPTY.webp
bottom of page