top of page
Head3.webp

Чи NIRVANA З ОРКЕСТРОМ дійсно зазвучить у Житомирі?

Нещодавно на сайті концертної агенції "Royal Tributes" з'явилася інформація, що триб'ют-шоу "Nirvana З Оркестром" приїде до Житомира. Вперше в історії.

«Роками ми співпрацюємо з проектами, які зосереджуються на точному відтворенні музики гуртів, відомих у всьому світі, - каже організатор. - Але ми не очікували такої кількості зацікавлених у творчості
Nirvana З Оркестром. Ми обов’язково повинні були організувати цей концерт у Житомирі».

Img_21 (1).webp
Перегляньте це відео:
Img_29 (1).webp

До складу Nirvana З Оркестром 
входить оркестр FeelHarmonia, який своєю майстерністю вже підкорив такі країни як Польща, Україна, Німеччина, Чехія, Австрія, Нідерланди та Угорщина.

12742264_1003748573023983_3442914339163135920_n.jpg

Музиканти проекту Nirvana З Оркестром по-справжньому захоплені тим, що вони роблять: не тільки майстерно відтворюють безсмертні хіти, але й вміють створювати атмосферу повної довіри, любові та єдності. Це тому, що учасники гурту є фанатами Нірвани і роками заглиблювалися у філософію гурту, щоб навчитися виконувати ці пісні на найвищому рівні.

Концерт запланований на 18 березня у Житомирі. Справжні шанувальники Nirvana та симфонічної музики, сміливо залишайте свої дані та першими дізнавайтеся про продаж квитків!

Частина прибутку з концерту буде відправлена на потреби ЗСУ

bottom of page