top of page
Head3.webp

Kas NIRVANA Symphonic
tõesti tuleb Tallinn?

Mitte nii kaua aega tagasi oli kontserdiagentuuri "Royal Tributes" veebisaidil teave, et tribüüt-show "Nirvana Symphonic" tuleb Tallinn.

"Oleme pikka aega teinud koostööd projektidega, mis keskenduvad autentsusele maailmakuulsate bändide esituses," – räägib produtsent,  "Samas me ei oodanud, et "Nirvana Symphonic" projektist nii palju huvilisi tunneb. Loomulikult on vaja võimalikult kiiresti kontsert  Tallinn korraldada."

Img_21 (1).webp
Vaata seda videot:
Img_29 (1).webp

"FeelHarmonia" orkester on suurepärane osa "Nirvana Symphonic" projektist, mis on juba vallutanud selliseid riike nagu Poola, Ukraina, Saksamaa, Tšehhi, Austria, Holland ja Ungari.

Nirvana Symfonicznie_music_photography__E2I2961.webp

Projekti Nirvana Symphonic solistid pühenduvad asjale kogu oma kirega: nad mitte ainult ei esita oskuslikult surematuid hitte, vaid loovad ka täieliku usalduse, armastuse ja ühtsuse õhkkonna. Ja kõik sellepärast, et projektis osalejad on Nirvana fännid, kes on aastaid sukeldunud grupi filosoofiasse, et mõista, kuidas selle laule kõrgeimal tasemel esitada.

Tallinn kontsert on kavas kevade lõppu. Tõelised Nirvana ja sümfoonilise muusika fännid, jätke julgelt oma andmed ja saage piletimüügi algusest teada esimesena!

bottom of page