top of page
Head-image2.webp

METALLICA З ОРКЕСТРОМ
Tribute Show зазвучить у Києві!

Цей концерт - унікальна нагода зануритися у потужну атмосферу культового гурту Metallica, у поєднанні з зачаровуючим Симфонічним Оркестром.

Заграють цей концерт зірки української рок-естради - від ТВ до Тік-Току, а склад Симфонічного Оркестру спеціально підібраний так, щоб гладачі отримали максимально чітке та об'ємне звучання!

Що вас чекає на цьому захоплюючому концерті?

Ви перенесетесь у простір енергії, драйву та неперевершеної гармонії мелодій, що ламає будь-які бар'єри. Почуєте, як кожна нота проникає у серце, розправляючи крила вашої фантазії. Це досвід, який варто пережити хоч раз у житті!

20191101-200547-ABVA2107.webp
Почуйте неймовірне поєднання року та оркестру
2019-11-01 20.05.46-ABVV4373.webp

В цей незвичайний вечір у Вас буде понад півтори години, за які Ви встигнете забути про все, що знаходиться поза межами концертного залу, цілком віддатись енергії музики гурту Metallica та стати свідками дійсно щирих емоцій, котрі створять гамму спогадів.

Подія відбудеться цієї осені у Києві. Заповніть форму заявки просто зараз, щоб першими дізнатись про старт продажу квитків та встигнути обрати найкращі місця. Нехай ваша подорож до світу потужного року запам'ятається назавжди!

bottom of page