top of page
Head-image2.webp

HARRY POTTER: Музика з фільмів у виконанні Симфонічного Оркестру у Запоріжжі!

Цей концерт - це можливість побачити улюбену кіно-сагу у зовсім новому світлі. Наш професійний оркестр, який складається з талановитих музикантів, перетворює кожну ноту на магію, розповідаючи захоплюючі історії Гаррі Поттера через музику із оригінальних фільмів.

Ми запрошуємо вас стати частиною цього чарівного вечору та відчути всю силу музики, яка змінює наше сприйняття реальності! Відчуйте вдихновляючу магію фільмів, що оживають завдяки потужному Симфонічному Оркестру!

FOCqEebXoAEbhls.webp
Як це звучить:

Симфонічна вистава "Гаррі Поттер" виконується Royal Soundtrack Orchestra, який своєю майстерністю вже підкорив такі країни як Австрія, Польща, Чехія, Словаччина, Німеччина та Нідерланди.

DR_Byen_Jean_Nouvel_BBH_09.webp

Для вас, наші шановні гості, ми підготували особливу пропозицію: залиште свою заявку на придбання квитків прямо зараз і отримайте унікальну знижку на старті продажу квитків. Це ваш шанс зануритися у магічну атмосферу Гаррі Поттера за особливою вигідною ціною.

Подія відбудеться цієї осені у Запоріжжі. Заповніть форму заявки просто зараз та отримайте можливість стати учасником цього чарівного спектаклю з неймовірною знижкою на старті продажу квитків. Нехай ваша подорож до світу Гаррі Поттера запам'ятається назавжди!

bottom of page