top of page
Head-image2.webp

HARRY POTTER: Музика з фільмів у виконанні Симфонічного Оркестру у Києві!

Цей концерт - це можливість побачити улюбену кіно-сагу у зовсім новому світлі. Наш професійний оркестр, який складається з талановитих музикантів, перетворює кожну ноту на магію, розповідаючи захоплюючі історії Гаррі Поттера через музику із оригінальних фільмів.

Ми запрошуємо вас стати частиною цього чарівного вечору та відчути всю силу музики, яка змінює наше сприйняття реальності! Відчуйте вдихновляючу магію фільмів, що оживають завдяки потужному Симфонічному Оркестру!

FOCqEebXoAEbhls.webp
Як це звучить:

Симфонічна вистава "Гаррі Поттер" виконується Royal Soundtrack Orchestra, який своєю майстерністю вже підкорив такі країни як Австрія, Польща, Чехія, Словаччина, Німеччина та Нідерланди.

DR_Byen_Jean_Nouvel_BBH_09.webp

В цей магічний вечір, покидаючи буденність, Ви вирушите у незабутню подорож коридорами Хогвартсу, відвідаєте матч з Квиддичу, почуєте плач Фенікса та навіть подолаєте Темного Лорда! На концерті у Вас буде унікальна можливість через музику відчути ті емоції, котрі супроводжували протягом всієї історії Гаррі Поттера! 

Подія відбудеться цієї осені у Києві. Заповніть форму заявки просто зараз, щоб першими дізнатись про старт продажу квитків та встигнути обрати найкращі місця. Нехай ваша подорож до світу Гаррі Поттера запам'ятається назавжди!

bottom of page