top of page

Tribute to Michael Jackson Symfonicznie / Rzeszów G2

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Tribute to Michael Jackson Symfonicznie / Rzeszów G2
Tribute to Michael Jackson Symfonicznie / Rzeszów G2

Czas i lokalizacja

24 maj 2024, 19:30 – 21:00

Rzeszów G2, Warszawska 18, 35-205 Rzeszów, Polska

O wydarzeniu

"Tribute to Michael Jackson Symfonicznie" - to prawdziwy diament w świecie projektów muzycznych, błyszczący promieniami dźwięków i harmonii.

To nie tylko koncert, to kolekcja błyskotliwych hitów, które oślepią Cię swoją wielowarstwowością gatunków funk, rock, soul i pop. A oprawa bogatym brzmieniem orkiestry symfonicznej porazi głębokimi uczuciami i silnymi przeżyciami. Billie Jean, Beat it, Thriller i inne utwory nigdy wcześniej nie brzmiały tak doskonale jak podczas koncertu "Tribute to Michael Jackson Symfonicznie".

Tego wieczoru nie będziesz tylko siedzieć na swoim miejscu i obserwować spektakl - staniesz się częścią niesamowitego przedstawienia. Ruchy, rytm i taniec stworzą taką harmonię z muzyką, że w pewnym momencie poczujesz, że gra ona nie tylko ze sceny, ale także w Tobie! Niezapomniane emocje gwarantują uczestnicy tego koncertu - muzycy z międzynarodowych projektów, finaliści talent show i specjalnie dobrany skład orkiestry symfonicznej.

"Tribute to Michael Jackson Symfonicznie" to spotkanie z wielkim dziełem sztuki. Podobnie jak diament staje się symbolem wiecznej piękności, ten projekt staje się ucieleśnieniem wielkości i niezrównanej muzycznej elegancji. Nie przegap okazji, aby zanurzyć się w symfonicznej harmonii i stworzyć wspomnienia, które będą cię rozgrzewać nawet w najzimniejsze wieczory. Bilety są już dostępne - będą one Twoim przewodnikiem do nowego spojrzenia na muzykę legendarnego Michaela Jacksona.

Dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu?

1. Usłyszeć na żywo światowe hity numer jeden w unikalnej oprawie symfonicznej

2. Podarować sobie i bliskim niezapomniane przeżycie magii ruchu i tańca

3. Spędzić 90 minut w euforii jedności z energią muzyki MJ

Pamiętaj, że liczba biletów jest ograniczona. Im dłużej zwlekasz, tym więcej najlepszych miejsc znika!

Bilety

 • Kat. 1

  169,00 zł
  Wyprzedane
 • Kat. 2

  159,00 zł
  Wyprzedane
 • Kat. 3

  139,00 zł
  Wyprzedane

Udostępnij

bottom of page