top of page

Tribute to Ed Sheeran Symfonicznie / Bydgoszcz

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Tribute to Ed Sheeran Symfonicznie / Bydgoszcz
Tribute to Ed Sheeran Symfonicznie / Bydgoszcz

Czas i lokalizacja

16 maj 2023, 17:00

SISU Arena, Toruńska 59, 85-023 Bydgoszcz, Polska

O wydarzeniu

...I'm in love with the shape of You!

Z dumą ogłaszamy, że na polskiej scenie pojawi się wyjątkowy koncert, który z pewnością wprawi Cię w osłupienie! Przestawiamy "Tribute to Ed Sheeran Symfonicznie" - spektakularną odsłonę utworów jednego z największych artystów naszych czasów w wykonaniu gwiazdy The Voice of Poland oraz orkiestry symfonicznej!

Dlaczego warto wybrać się na ten koncert?

 • Posłuchać hitów ze współczesnych list przebojów w wykonaniu utalentowanego wokalisty i klasycznej orkiestry na żywo
 • Zaśpiewać swoją ulubioną piosenkę unisono z salą podobnie myślących ludzi w atmosferze miłości i całkowitego zrozumienia
 • Spędzić niezapomniane chwile z przyjaciółmi lub ze swoją ukochaną osobą

"Tribute to Ed Sheeran Symfonicznie" to połączenie największych hitów artysty z aranżacją symfoniczną, która z pewnością wzbudza zachwyt. Orkiestra symfoniczna w połączeniu z pełnym emocji wykonaniem pozwoli poznać nowe oblicze utworów, które znamy już na pamięć.

Ed Sheeran to artysta, który swoją muzyką porusza i inspiruje każdego, kto ma okazję posłuchać jego utworów. Ten wieczór to wyjątkowa okazja, by przypomnieć sobie najpiękniejsze utwory, które podbiły serca milionów słuchaczy na całym świecie. A teraz będziemy mogli usłyszeć je w zupełnie nowej odsłonie!

Z każdą piosenką zanurzamy się w swoich najpiękniejszych i tajemniczych pragnieniach, które rozrywają od środka. Pozwól, aby ta magia wciągnęła Cię w świat pięknych dźwięków i emocji, które towarzyszą utworom Eda Sheerana.

Nie zwlekaj, już dziś kup bilet na koncert "Tribute to Ed Sheeran symfonicznie" i zatop się w niezapomnianych wrażeniach! To wyjątkowa okazja, aby przeżyć wieczór pełen wrażeń i niezapomnianej muzyki w towarzystwie innych fanów talentu Eda Sheerana. Nie pozwól, aby ktoś inny skorzystał z tej okazji wcześniej niż Ty!

Kup Bilety bez prowizji tu, na stronie organizatora Royal Tributes.

Bilety

 • KAT. 1 VIP

  139,00 zł
  Sprzedaż zakończona
 • KAT.2

  129,00 zł
  Sprzedaż zakończona
 • KAT. 3

  109,00 zł
  Sprzedaż zakończona

Udostępnij

bottom of page