top of page

Muzyka Zespołu Rammstein Symfonicznie / Olsztyn 17:00

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Muzyka Zespołu Rammstein Symfonicznie / Olsztyn 17:00
Muzyka Zespołu Rammstein Symfonicznie / Olsztyn 17:00

Czas i lokalizacja

26 mar 2024, 17:00

Filharmonia Warmińsko-Mazurska, Bartosza Głowackiego 1, 10-447 Olsztyn, Polska

O wydarzeniu

FEUER FREI! 

Po raz pierwszy w historii masz możliwość usłyszeć na żywo wybuchowe hity zespołu Rammstein połączone z wielowymiarowym brzmieniem orkiestry symfonicznej na koncercie "Muzyka Zespołu Rammstein Symfonicznie".

To, co wydarzy się na tym epickim koncercie, będzie tematem Twoich opowieści jeszcze długo po koncercie, ponieważ tego wieczoru wszystko jest dozwolone: muzyka Rammstein i szaleństwo, które rozegra się na scenie, tylko zachęca do krzyku, śpiewu, tańca i naprawdę otwiera energię, która przeniknie całą salę koncertową.

Nie możemy doczekać się tego wyjątkowego wydarzenia, gdzie ponad 90 minut magii muzyki Rammstein sprawi, że zapomnisz o całym świecie i całkowicie oddasz się tej eksplozywnej dawce energii. Uczucia, które przeżyjesz tego wieczoru, pozostaną z Tobą na zawsze - będzie to moment, który zapisze się głęboko w Twojej pamięci.

Możesz spotkać niektórych ze swoich starych przyjaciół na tym koncercie, ponieważ muzyka Rammstein zjednoczyła miliony serc na całym świecie. Co więcej, być może poznasz nowych przyjaciół, którzy podobnie jak Ty zobaczą spektakl teatralny z kostiumami, efektami, dekoracjami i piosenkami, które zmieniły historię muzyki rockowej. 

Dlaczego więc warto wybrać się na ten koncert?

1. Usłyszeć eksplozywne hity Rammstein na żywo w połączeniu z potężnym brzmieniem orkiestry symfonicznej

2. Poczuć euforię jedności z pełną salą podobnie myślących ludzi, śpiewających "DU! DU HAST! DU HAST MICH!» 

3. Wypełnić się energią i napędem potężnego rocka industrialnego, a jednocześnie stać się częścią wykwintnej sztuki symfonicznej

Pamiętaj, że liczba biletów jest ograniczona. Im dłużej zwlekasz, tym więcej najlepszych miejsc się rozchodzi! Kup bilety bez prowizji i opłaty serwisowej bezpośrednio tutaj, na stronie organizatora Royal Tributes.

Bilety

 • Kat. 1

  169,00 zł
  Sprzedaż zakończona
 • Kat. 2

  159,00 zł
  Sprzedaż zakończona
 • Kat. 3

  139,00 zł
  Wyprzedane

Udostępnij

bottom of page