top of page
DAVE2.webp

Czy  DEPECHE MODE SYMFONICZNIE naprawdę zabrzmi w Białymstoku?

Ostatnio na stronie agencji koncertowej "Royal Tributes" pojawiły się informacje, że tribute-show "Depeche Mode Symfonicznie" przyjedzie do Białegostoku. Po raz pierwszy w historii.

"Od lat współpracujemy z projektami, ktore skupiają się na dokładnym odtwarzaniu muzyki zespołów, znanych na całym świecie" - mówi organizator,
"Ale nie oczekiwaliśmy aż takiej liczby zainteresowanych twórczością 
Depeche Mode Symfonicznie. Koniecznie musieliśmy organizować ten koncert w Białymstoku".

Img_21 (1).webp
Legendarny teledysk Depeche Mode:
Img_29 (1).webp

W skład Depeche Mode Symfonicznie 
wchodzi Silence-Orchestra, która swoimi umiejętnościami już podbiła takie kraje jak Polska, Ukraina, Niemcy, Czechy, Austria, Holandia і Węgry.

Nirvana Symfonicznie_music_photography__E2I2961.webp

Muzycy projektu Depeche Mode Symfonicznie naprawdę pasjonują się tym co robią: nie tylko po mistrzowsku odtwarzają nieśmiertelne hity, ale potrafią stworzyć atmosferę pełnego zaufania, miłości i wspólnoty. Wynika to z faktu, że członkowie zespołu są fanami Depeche Mode i od lat zagłębiają się w filozofię zespołu aby nauczyć się wykonywać te piosenki na wysokim poziomie.

Koncert zaplanowano na koniec wiosny 2023 w Białymstoku. Prawdziwych fanów Depeche Mode i muzyki symfonicznej zachęcamy do pozostawienia swoich danych, żeby jako pierwsi dostać informacje co do sprzedaży biletów!

bottom of page