top of page
Broadway-show.png

Czy BROADWAY SHOW naprawdę odbędzie się w Katowicach?

Spędzić kilka godzin w innym świecie, świecie musicalu! Broadway jest tu dla Ciebie! Najlepsze show ze światowych musicali! Cały Broadway w jednej sali!

"BROADWAY SHOW" Teatru Muzycznego "Comme il faut"  to niezapomniane półtoragodzinne show najgenialniejszych numerów z najpopularniejszych musicali świata! "Romeo i Julia", "Burleska", "Notre Dame de Paris", "Koty", "Upiór w operze", "Kabaret", "Rock Opera Mozart", "The Greatest Showman", "Aladyn", "Król Lew" i wiele innych musicali w ekscytującym kalejdoskopie numerów non-stop!

дшналне.jpg
Zobacz filmik z wydarzenia "BROADWAY SHOW":
akdfjn_.png

Słowa musical i Broadway są nierozerwalnie związane. Mówisz musical - myślisz Broadway, mówisz Broadway - myślisz musical. Przecież to właśnie tam, na tej głównej ulicy teatralnej świata, prędzej czy później pojawiają się wszystkie musicale, które odniosły sukces gdziekolwiek na świecie!

Comme il faut_.jpg

Każdy musical w programie to arcydzieło światowej klasy samo w sobie! A my zebraliśmy w jedną całość najlepsze kawałki z tych właśnie arcydzieł! Sprawdzone przez czas i uznanie publiczności, wszystkie ustawiają się w nieustannej muzycznej paradzie, by zabrać Cię do bajkowego światu zagranicznego teatru muzycznego.

Wydarzenie zaplanowano na koniec wiosny 2023 w Katowicach. Prawdziwych fanów musicali zachęcamy do pozostawienia swoich danych, żeby jako pierwsi dostać informacje co do sprzedaży biletów!

bottom of page